Młodzież Ślęzy na obozie w Nowej Rudzie

s

Od niedzieli (24 lipca) do soboty (30 lipca) zespoły młodzieżowe Ślęzy Wrocław przebywać będą na obozie w Nowej Rudzie.

3. miejsce juniorów mł. na turnieju w Czechach

Trzecie miejsce

Zdjęcia z meczu GKS Kobierzyce - Ślęza

kolazkobierki

Prezentujemy zdjęcia z meczu GKS Kobierzyce - Ślęza Wrocław.

Ostatni test przed ligą zdany na czwórkę

s

W rozegranym w Kobierzycach meczu sparingowym Ślęza Wrocław wygrała z miejscowym STK GKS-em 4:1

Maciej Firlej piłkarzem Ślęzy Wrocław

s

Maciej Firlej jest kolejnym piłkarzem, który od nowego sezonu reprezentować będzie barwy Ślęzy Wrocław.

Juniorzy młodsi Ślęzy zagrają w "Opava Cup 2016"

s

W sobotę w czeskiej miejscowości  Háj ve Slezsku odbędzie się Międzynarodowy Turniej Juniorów Młodszych "Opava Cup 2016".

Na ostatni sparing do Kobierzyc

s

W sobotę (23 lipca) o godz.10:30 w Kobierzycach odbędzie się mecz sparingowy pomiędzy miejscowym STK GKS-em i Ślęzą Wrocław.

Tysiące kilometrów przed piłkarzami Ślęzy

s

Reorganizacja trzecioligowych rozgrywek spowodowała, że kluby w niej grające zmuszone będą w swoich budżetach przeznaczyć większe sumy na koszty związane z paliwem do autokarów.

Zdjęcia z meczu Wiwa Goszcz - Ślęza

wiwaslezakolaz

Prezentujemy zdjęcia z meczu Wiwa Goszcz - Ślęza Wrocław.

Pewne zwycięstwo Ślęzy w Goszczu

s

W rozegranym w Goszczu meczu sparingowym Ślęza Wrocław wygrała z miejscową Wiwą 4:2

Plan sparingów Ślęzy Wrocław (aktualizacja)

s

W przyszłym tygodniu piłkarze Ślęzy Wrocław rozpoczną przygotowania do rozpoczynającego się 30 lipca sezonu 2016/2017.

W środę Ślęza zagra w Goszczu

s

W środę (20 lipca) o godz.17 w Goszczu rozegrany zostanie mecz sparingowy pomiędzy miejscową Wiwą i Ślęzą Wrocław.