Denis Sotor: „To nie będzie łatwe spotkanie”

denissotor

Przed konfrontacją z Ruchem Zdzieszowice rozmawiamy z zawodnikiem naszego kolejnego rywala, Denisem Sotorem.

Najmłodsi piłkarze Ślęzy jadą na turniej do Czech

s

W sobotę i niedzielę zespół Ślęzy Wrocław (rocznik 2008 i młodsi) weźmie udział w 4. Międzynarodowym Turnieju Moravskoslezský CUP - U8, który odbędzie się w czeskich  Kravařích.

6. kolejka III ligi: Typy Filipa Robela

robelf

Oto jakie rozstrzygnięcia w 6. kolejce III ligi (grupa 3) typuje piłkarz Ślęzy Wrocław Filip Robel.

Ruch Zdzieszowice - dotychczasowe mecze/strzelcy

s

Dwa zwycięstwa, dwa remisy i jedna porażka, to bilans dotychczasowych meczów Ruchu Zdzieszowice. Z tym zespołem w sobotę o godz.17 w Oławie mierzyć się będzie Ślęza Wrocław.

Zapowiedź 6. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

s

7 meczów w sobotę i 2 w niedzielę znajduje się w programie 6. kolejki rozgrywek III ligi (grupa 3)

Bramki z meczu Lechia Dzierżoniów - Ślęza

lechiasleza

Oto jak padały bramki w spotkaniu 3. kolejki III ligi (grupa 3) Lechia Dzierżoniów - Ślęza Wrocław.

Zdjęcia z meczu GKS Mirków Długołęka - Ślęza

mirkowkolaz

Prezentujemy zdjęcia z meczu GKS Mirków/Długołęka - Ślęza Wrocław.

Pewny awans Ślęzy

s

W meczu 1/32 rozgrywek okręgowego Pucharu Polski Ślęza Wrocław w wyjazdowym meczu wygrała z GKS-em Mirków/Długołęka 6:0

Trampkarze : Jak Dawid z Goliatem

s

W sparingowym meczu trampkarze Ślęzy Wrocław zremisowali z juniorami Forzy Wrocław 3:3

AZS udzielił lekcji Ślęzankom

s

W sparingowym meczu żeńskich zespołów AZS II Wrocław wygrał ze Ślęzą Wrocław 9:1

Pucharowa relacja na żywo!

slezapuchar

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 1/32 Okręgowego Pucharu Polski GKS Mirków Długołęka - Ślęza Wrocław.

Środowe sparingi dziewczyn i trampkarzy

s

W środę (24 sierpnia) mecze sparingowe rozegrają żeńska drużyna Ślęzy Wrocław, a także zespół trampkarzy.