Radosław Krzyśków: „Ślęza to jedna z najlepszych drużyn w tej lidze”

radek

Przed spotkaniem z Foto Higieną Gać rozmawiamy z piłkarzem tego zespołu Radosławem Krzyśkowem.

Weekendowy program gier zespołów młodzieżowych

s

W sobotę i niedzielę drużyny młodzieżowe Ślęzy Wrocław w komplecie rozegrają swoje ligowe mecze.

Ślęza - Foto Higiena po raz 12

s

Niedzielny mecz Ślęzy z Foto Higieną będzie potyczką nr 12 w historii spotkań tych zespołów.

33. kolejka III ligi: Typy Marcina Gąsiorowskiego

gasior

Oto jakie rozstrzygnięcia w 33. kolejce III ligi dolnośląsko - lubuskiej typuje bramkarz Ślęzy Wrocław Marcin Gąsiorowski.

Ślęza z Foto Higieną w ostatnim meczu w roli gospodarza

s

W niedzielę (29 maja) o godz.17 na stadionie przy ul. Oporowskiej rozegrany zostanie mecz 33. kolejki rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Ślęzą Wrocław i Foto Higieną Gać

Zapowiedź 33. kolejki rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej

s

W niedzielę (29 maja) rozegrana zostanie 33. kolejka rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Wszystkie mecze rozpoczną się o godz.17.

Paweł Kucharczyk arbitrem meczu Ślęza - Foto Higiena

s

Paweł Kucharczyk z Trzebnicy sędziować będzie mecz 32. kolejki rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej pomiędzy Ślęzą Wrocław i Foto Higieną Gać

Foto Higiena Gać - dotychczasowe mecze/strzelcy

s

12 zwycięstw, 9 remisów i 11 porażek to bilans dotychczasowych spotkań Foto Higieny Gać. Z tym zespołem w niedzielę o 17 grać będzie Ślęza Wrocław.

III liga - Tabela wiosny

s

KS Polkowice jest już bardzo blisko tytułu najlepszego zespołu wiosny.

Klasyfikacja strzelców III ligi dolnośląsko-lubuskiej po 32. kolejce

s

Do końca rozgrywek pozostały dwie kolejki, a wiele wskazuje na to, że grający tylko jesienią Krzysztof Drzazga (KS Polkowice) utrzyma miejsce na podium klasyfikacji najlepszych snajperów.

Podsumowanie 32. kolejki rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej

s

Koniec szans Stilonu na miejsce w siódemce i farsa w Świdnicy, to główne wydarzenia 32. kolejki rozgrywek III ligi dolnośląsko-lubuskiej.

Wszystkiego najlepszego dla Mam!!!

dzień matki

Dziś szczególny dzień. Obchodzimy Dzień Matki.